Šperky pro něj

Muži nikdy nenosí šperky jen tak. Každý pro ně něco znamená. Někteří si myslí, že mužské šperky se omezují jen na snubní prsteny. To ale není pravda. Pokud muž dobře zvolí šperk, může to vyzdvihnout jeho mužnost a osobitý styl.

Náušnice

Dnes se můžeme s náušnicemi u mužů setkat kdekoliv. U pracovitého dělníka, ale i v kanceláři u pracovníka banky. Nejběžnější typ náušnic pro muže jsou kruhové náušnice. V SilveAmo můžete koupit například stříbrné náušnice bez kamínků Trend nebo stříbrné náušnice kruhové se zářivými zirkony Duha.

Pokud si jako muž chcete svůj outfit oživit náušnicí, ale netroufáte si na kruhové náušnice, můžeme vám nabídnout jemné puzety, například stříbrné náušnice s černým onyxem, které díky tmavé barvě podtrhnou vaši mužnost, aniž byste se museli bát přílišné výraznosti.

Nemáte propíchnutou dírku, ale rádi byste si vyzkoušeli, jak se budete cítit se šperkem na uchu? Vyberte si naši Stříbrnou záušnici, která se lehce připne na ušní boltec, takže o ní vůbec nebudete vědět.

Prsteny

Muži nosí zpravidla tři typy prstenů. Snubní prsteny, pečetní prsteny a prsteny ve stylu casual. Není dobré nosit všechny tři styly najednou, pokud nejste rocker nebo motorkář. Nejlepší je vybrat si jeden prsten, který vám bude sedět a budete se v něm cítit dobře. U nás si můžete vybrat například stříbrný prsten Spirála.

Chcete udělat radost svému tatínkovi, příteli, bratrovi nebo kamarádovi? Nebo si chcete jako muž udělat radost sám pro sebe? Zkuste look obzvláštnit drahým kovem a uvidíte, že si ho zamilujete.