O nás

SilveAmo - prémiové stříbrné šperky pro každý den. Když se italská šperkařská elegance spojí se současným designem, vzniká SilveAmo.


Jsme Vlad a Julie a naše láska ke šperkům trvá již více než 30 let. Naše cesta nás zavedla do nejlepších šperkařských dílen světa, kde jsme se poučili od mistrů svého řemesla. Tvorba, studia, výroba, designy, víme o špercích vše. Všechny tyto zkušenosti jsme spojili v jedné značce - SilveAmo.


Naším posláním je vám pomoci vyjádřit vaši jedinečnost a podtrhnout eleganci každodenními prémiovými stříbrnými šperky. SilveAmo nejsou jen doplňky, je to životní styl - italská lehkost v nových trendech.


SilveAmo jsme vytvořili s cílem vyrábět prémiové, designové stříbrné šperky, které ocení moderní žena, která si váží svého stylu, pohodlí a individuality. Naše šperky jsou odrazem jedinečnosti každé ženy. V každé kolekci se zamýšlíme nad klasickými tvary a vytváříme nové, inovativní kousky, které jsou dokonalé pro naše současné klientky.


Náš styl je italský šik a sofistikovanost projevující se v každém detailu. Spolupracujeme pouze s nejlepšími italskými řemeslníky, kteří naši vizi oživují a našim šperkům dodávají život. Považujeme dobrou pověst za zcela zásadní prvek a velkou váhu přikládáme kvalitě každého detailu, aby si naši klienti mohli užívat šperky SilveAmo po mnoho let.


Každý den je příležitostí vyjádřit svou individualitu. Nechte SilveAmo být součástí vašeho stylu a vyjádřete svou jedinečnost pomocí našich prvotřídních stříbrných šperků, které jsou dokonalou kombinací řemeslného zpracování a designu. Obohaťte svou šatní skříň našimi šperky. SilveAmo vás každý den okouzlí jasnou italskou atmosférou. Vždyť si to zasloužíte.