Jak vybrat ten správný šperk pro ni?

Není jednoduché ženu potěšit šperkem. To ale neznamená, že se máme přestat snažit! Jeden a ten samý šperk některé udělá velkou radost a vytvoří si k němu citový vztah a některé ženě bude lhostejný. Ale jak tedy vybrat šperk pro ni? Jak jí udělat radost, aby jí šperk ohromil, překvapil a byl pro ni srdcovou záležitostí? 
Nejjednodušší je darovat dárkový poukaz Silveamo! Pro všechny případy si ale pojďme říct, jak manželce, dceři, mamince, sestře, kamarádce, vnučce, vybrat dárek. Hodně záleží na věku. Buďme upřímní, stěží se postarší dámě bude líbit minimalistický styl a mladé slečně zase extravagantní velký šperk se zirkony. 

 18 – 25 let, čas lásky, sebeobjevování a experimentů. Použijte svou fantazii a můžete přidat i trochu romantiky. Také můžete své milované darovat například přívěsek se srdcem, amorem nebo klíčem a srdcem, který znázorňuje cestu k jejímu srdci. Můžete také vybrat řetízek Dvě poloviny, který je možné nosit odděleně. 

 26 – 32 let. Žena v tomto věku už ví, co přesně se jí líbí a má svůj jedinečný styl. Stojí za zmínku, že přívěsky se zvířaty, roztomilými koťátky nebo srdíčky budou zbytečné. Naopak na scénu přichází šperky například s bílými a černými zirkony, dlouhé řetízkové náušnice, záušnice nebo náušnice se zirkony. Můžou to být například naše stříbrné záušnice Zářící větev s černými zirkony a stejně tak i kolekce s kuličkami. 

 33 – 45 let. Zde poslouží jako vodítko láska, starostlivost a nebo například rodinné hodnoty. Zaměřte se na něco praktického. Například kolekce Vlaštovky

 45 let a více. Ženy v tomto věku milují symboliku. Naše kolekce Strom života, která je o rodinných hodnotách, je vám k dispozici! V neposlední řadě nezapomeňte na květiny.